Outsourcing IT a komplexní správa IT


Pokud chcete řešit své IT více koncepčně, nabízíme vám na základě smluvního vztahu komplexní podporu IT (outsourcing IT) ve všech oblastech IT. Tímto druhem spolupráce zajistíte pro svou firmu nadstandardní péči v oblasti správy IT. Outsourcing IT představuje portfolio služeb spojených se správou výpočetní techniky, které zajišťuje externí dodavatel IT. Nejběžnější forma outsourcingu IT je například správa počítačových sítí.

Služby spadající pod outsourcing IT

 • Koncepční plánování rozvoje IT, tvorba finančního plánu IT
 • Pravidelné bezpečnostní audity IT, neustálá snaha zlepšovat bezpečnost IT v reakci na nejnovější hrozby
 • Správa počítačové sítě
 • Instalace a konfigurace počítačových stanic, serverů, sítí a periferií
 • Správa mobilních zařízení
 • Pravidelné víceúrovňové zálohování, zabezpečení dat
 • IT podpora všech uživatelů výpočetní techniky
 • Výběr vhodného poskytovatele a připojení k internetu, realizace bezdrátového připojení a jeho zabezpečení
 • Instalace a aktualizace software – operační systémy, antivirové systémy, informační systémy a další aplikace

Hlavní výhody outsourcingu IT

 • Uvolnění vnitřních zdrojů firmy a s tím související snížení nákladů
 • Koncepční řešení informačních technologií a jejich efektivní rozvoj
 • Časová flexibilita IT specialistů a stále dostupné know-how
 • Smluvně garantované reakční doby na vzniklé problémy
 • Dostupné náhradní řešení problému, až do doby, než dojde k jeho odstranění

Více o výhodách outsourcingu IT se dozvíte v článku Jaké výhody přináší outsourcing IT

Outsourcing IT: co od nás můžete očekávat

V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, přenecháte povinnosti spojené se správou výpočetní techniky na našich odborných pracovnících. Vy se pak bez starostí můžete naplno věnovat svému oboru podnikání. V rámci spolupráce vám nabídneme především kvalitní služby, mnohaleté zkušenosti v oboru, silné know-how, maximální spolehlivost a flexibilní přístup při řešení problémů. Rozsah a kvalitu poskytovaných služeb upravují smluvní podmínky, které je možné nastavit podle specifických potřeb a přání klienta. Outsourcing IT jsou služby šité na míru!

Individuální přístup k zákazníkům

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a poskytujeme mu profesionální servis dle jeho přání a požadavků. Děláme vše pro to, abychom v rámci služby outsourcing IT podporovali podnikání našich klientů v maximálně možné míře. Naší snahou je na stálé problémy řešit efektivně bez narušení vnitřních procesů, které jsou uvnitř firem nastaveny.

Loajalita vůči vedení společnosti

Outsourcing IT služeb má značnou výhodu v nezapojení dodavatele IT služeb do vnitřních zaměstnaneckých struktur. Důsledkem toho, i při zachování zachovávání vstřícného a lidského přístupu vůči zaměstnancům, finální loajalita naší firmy zůstává čistě vůči vedení Vaší společnosti. S ohledem na přístup prakticky ke všem Vašim datům je to často podceňovaná výhoda - nemůže dojít ke zneužití "moci" správce sítě v neprospěch společnosti. Příkladem může být např. zneužití přístupu k emailům či mzdovým informacím v rámci interních vztahových záležitostí mezi zaměstnanci firmy.

Vstupní audit IT zdarma

Než začneme poskytovat službu outsourcing IT, zpracujeme nejdříve bezplatný vstupní audit informačních technologií. Tento audit slouží k zjištění aktuálního stavu výpočetní techniky a softwarového vybavení a zároveň k vytvoření návrhu pro případné změny a optimalizace. Na základě výsledků auditu navrhneme specifikaci parametrů smlouvy a cenové nabídky. Vstupní audit provádíme automaticky a zcela zdarma!

Máte zájem využít outsourcingových služeb?
Neváhejte nás nezávazně kontaktovat.

Chcete mít IT služby pod kontrolou? Obraťte se na nás.

Nádražní 50/96, Praha 5

2021 © Quadro Net s.r.o.