IT konzultace


Máte problémy s Vaším dodavatelem IT systémů a služeb? Nemáte jistotu, že dodané řešení je pro Vás vhodné, kvalitně implementované nebo správně zabezpečené? Nebo jen potřebujete pomoct s výběrem správného dodavatele pro konkrétní IT potřeby? S tím vším Vám můžeme pomoct v rámci odborných IT konzultací.

Konzultujte s námi své záměry

Investice do IT dokáže firmu posunout dál, vylepšit konkurenceschopnost, snížit náklady nebo třeba zpříjemnit práci uživatelů. Také ale může přinést problémy a rozčarování. Tomu, aby se takovému stavu předešlo, je potřeba věnovat včas dostatek energie a know-how. A právě zde přichází nabídka našich služeb, které Vám pomohou dosáhnout těchto cílů. Zajištěním odborné konzultace v oblasti IT projektů si mimo jiné zajistíte:

  • Orientaci v nejnovějších trendech ve světě informačních technologií.
  • Kladení správných otázek z oblasti IT technologií a procesů.
  • Výhled do budoucna, jistotu, že zvolená řešení budou přínosná minimálně ve střednědobém horizontu.
  • Minimalizaci zbytečných IT nákladů.
  • Vhodný výběr IT partnera či partnerů.
  • Dostanete klíčové podklady potřebné k rozhodování o investicích do IT.
  • Získáte veškeré informace o bezpečnosti vaší počítačové sítě.

Potřebujete odborné konzultace?

Tápete v řešení vaší firemní IT sítě? Nejste si jisti efektivitou předkládaného řešení nebo snad uvažujete o investici do IT, která představuje nezanedbatelný podnikový výdaj? Pak jsou odborné konzultace správy počítačových sítí určeny právě vám.

Výstupy konzultací jsou ústní, mohou však mít i písemnou formu v podobě komplexní závěrečné zprávy. Máte-li zájem, rádi vám poskytneme cenovou kalkulaci na aktivity řešené v rámci konzultací. Pak už zůstane zcela na vás, zdali bude naše spolupráce v rámci outsourcingu IT pokračovat.

Cena konzultací

V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, přenecháte povinnosti spojené se správou výpočetní techniky na našich odborných pracovnících. Vy se pak bez starostí můžete naplno věnovat svému oboru podnikání. V rámci spolupráce vám nabídneme především kvalitní služby, mnohaleté zkušenosti v oboru, silné know-how, maximální spolehlivost a flexibilní přístup při řešení problémů. Rozsah a kvalitu poskytovaných služeb upravují smluvní podmínky, které je možné nastavit podle specifických potřeb a přání klienta. Outsourcing IT jsou služby šité na míru!

Chcete mít IT služby pod kontrolou? Obraťte se na nás.

  • Individuální přístup

  • Profesionalita
  • Stabilita
Nádražní 50/96, Praha 5