Produkty HPE Servery


Značkové servery s vysokou spolehlivostí, kvalitní podporou a servisem

Proč zvolit servery od HPE

Široké portfolio serverových produktů umožní splnit jakékoliv požadavky, které zákazník může vyžadovat. Pro sektor menších a středních firem je vhodná především řada HPE Proliant, která se dodává jak v rackovém, tak v "tower" provedení. Výhodou je velká rozšiřitelnost, kdy může zákazník v počátku zvolit méně vybavený server a postupně přidávat další prvky tak, aby server odpovídal jeho aktuálním potřebám.

Samozřejmostí je možnost instalace záložního zdroje napájení a záložních ventilátorů. Jednou z priorit je tudíž spolehlivost a odolnost proti výpadku jednotlivých komponent v případě HW závady. Záruka je v základu tříletá s možností rozšíření až na pět let při nákupu, dále se dá prodlužovat dokud HPE konkrétní model serveru podporuje. Jako bonus je možné server připojit do HPE monitorovacího systému a o případném HW problému je pak HPE servis stejně jako klient informován a hned se rozbíhají procesy potřebné k nápravě.

Technologie

Výčet technologií, které koupí serverů od HPE získáte je dlouhý. Mezi ty zásadní lze zahrnout:

  • Možnost volby mezi Intel XEON procesory nebo novými AMD servery řady EPYC
  • 1, 2 i 4 procesorové servery
  • Integrated Lights Out - systém pro vzdálenou správu serverů
  • Výkonné diskové řadiče Smart Array zajišťující vysokou spolehlivost při ukládání dat (RAID)
  • Redundantní napájecí zdroje i větráky

Scénáře

O nasazení serverů od společnosti HPE přemýšlejte např. v těchto případech:

  • Startujete novou firmu, potřebujete server, ale ještě nevíte, jaké budou ve výhledu prvních pár let přesné potřeby. Zvolíte tedy méně vybavený HPE Proliant server s možností rozšíření v budoucnu.
  • Provozujete specifické aplikační servery, které nechcete nebo není jednoduše možné je přesunout do cloudu. Zvolíte jeden z HPE serverů a požadované systémy na něm virtualizujete.
  • Podnikáte v oblasti, kde je spolehlivost a dostupnost IT služeb zásadní. HPE servery rozšíříte o podporu (HP Care Pack) 24 x 7 s reakcí do 4 hodin v místě provozování serveru.

Chcete mít IT služby pod kontrolou? Obraťte se na nás.

Nádražní 50/96, Praha 5

2021 © Quadro Net s.r.o.