Bezdrátové sítě

Realizujeme pokrytí objektů bezdrátovou sítí WiFi. Bezdrátově pokryjeme vaše firemní prostory s využitím konfigurovatelné a škálovatelné platformy MikroTik.

Komplexní služby v oblasti bezdrátových sítí

S obrovským rozmachem mobilních zařízení (notebooky, netbooky, chytré telefony apod.) došlo i k vysokému nárůstu poptávky po bezdrátových technologiích umožňující přístup k internetu. Společnost Quadro Net tyto nové požadavky vyslyšela a rozšířila své služby o výstavbu a servis bezdrátových sítí WiFi. Našim klientům tak nabízíme kompletní balík služeb, který zahrnuje vše od návrhu, přes výstavbu až po případný servis bezdrátových počítačových sítí. Všechny tyto služby nabízíme samostatně nebo jako součást správy sítí či komplexního outsourcingu IT.

Rychlost bezdrátové technologie WiFi je dle nejnovějšího standardu 802.11n za určitých podmínek srovnatelná s rychlostí klasické strukturované kabeláže. V současné době může dosahovat rychlosti až 300 Mb/s.

Domácnosti, malé kanceláře

Zákazníci, kteří uvažují o pokrytí menších objektů (tj. kanceláře, domácnosti apod.) bezdrátovým signálem WiFi, mají možnost u nás tyto řešení konzultovat. Rádi Vám pomůžeme s instalací a bezpečnou konfigurací Vaší bezdrátové sítě nebo případně provedeme zvětšení rozsahu a kvality signálu.

Velké kanceláře a budovy

Pro klienty mající zájem o pokrytí rozlehlejších objektů či budov (tj. hotely, restaurace, větší kanceláře apod.) signálem WiFi zajistíme profesionální řešení založené na platformě MikroTik nebo Unifi. Tato platforma nabízí možnost modulárně a škálovatelně kombinovat hardwarové a softwarové prvky a vytvářet tak plně administrovatelné bezdrátové řešení.

Společnost Quadro Net za dobu svého působení zrealizovala řadu projektů podobných rozměrů a získala tak nemalé zkušenosti v této oblasti.

V případě Vašeho zájmu o využití služeb z oblasti bezdrátové sítě WiFi nás neváhejte nezávazně kontaktovat.

Chcete mít IT služby pod kontrolou? Obraťte se na nás.

Nádražní 50/96, Praha 5

2021 © Quadro Net s.r.o.