Google Apps pro firmy

Objevte moderní způsob spolupráce. Cloudové řešení Google Apps pro firmy pokrývá celé jedno odvětví služeb Googlu a shrnuje v sobě kompletní balík služeb a aplikací, usnadňujících vaše podnikání.

Využijete Google Apps?

Ať už jste živnostník, malá firma, nadnárodní gigant nebo jste součástí městského zastupitelstva, Google Apps se vám zaručeně vyplatí.

Cloud computing od Google efektivně integruje řadu samostatných produktů pro vedoucí pracovníky i řadové zaměstnance. Hledáte-li způsob, jak urychlit pracovní proces, ušetřit čas a být stále v kontaktu s kolegy? Pak mohou být Google Apps tím správným řešením.

Co Google Apps obsahují?

Google Apps pro firmy představují vaši „virtuální kancelář“, ke které máte přístup téměř odkudkoliv.

Gmail

E-mailový klient garantující funkčnost v jakémkoliv PC a telefonu s datovým připojením. Pro své potřeby máte v rámci Google Apps k dispozici prostor o velikosti 30 GB, s možností dokoupit další. Gmail v jediném rozhraní umožňuje okamžitou komunikaci pomocí chatu a audio nebo videohovoru.

Kalendář

Vysoce sofistikovaný kalendář, ve kterém můžete pracovat vy i celý váš tým. Díky Google Kalendáři snadno naplánujete všechny události, které se vybraným osobám samy připomenou. Aplikace podporuje i offline rozhraní.

Disk

Disk Google vám umožní přístup ke své práci z jakéhokoliv PC nebo telefonu. Stáhněte si disk do počítače a udržujte veškerá svá data v Cloudu. Jednotlivé soubory nebo složky můžete kdykoliv sdílet a přisuzovat práva pro procházení. Základní velikost úložiště je až 30 GB pro každého uživatele.

Mezi další služby Google Apps patří například Hangouts, umožňující odesílání zpráv, telefonování a videohovory. Dále aplikace Weby. Díky ní snadno zvládnete vytvořit projektové weby bez znalosti programování.

 

Hlavní výhody

Služba Google Apps integruje řadu zabezpečení, která byla navržena pro zachování bezpečí vašich dat. Nástroje služby Apps pracují ve váš prospěch a umožňují vám snadnou správu a sdílení.

  • Automatické zálohování dat
  • Snadná správa vlastněných dat
  • Záruka 99,9 % dostupnosti dat a jejich zabezpečení
  • Neustálý vývoj nových funkcí
  • Úspora času a nákladů na informační technologie
  • Absence hardware a klientského software
  • Cena od 4 – 8 € za uživatele/měsíčně

Veškeré Google Apps navíc snadno integrujete do iPhonu, Blackberry, Androidu nebo Windows phone.

Chcete mít IT služby pod kontrolou? Obraťte se na nás.

Nádražní 50/96, Praha 5

2021 © Quadro Net s.r.o.