Komplexní vstupní audit - zdarma

Malé a střední firmy v ČR podceňují bezpečnost a efektivitu využívaných informačních technologií. V důsledku toho dochází k únikům firemních dat (více než dvě třetiny českých malých a středních firem se setkaly s krádeží firemních dat), jelikož jsou informační technologie využívány neefektivně a v mnoha případech firmy zanedbávají evidenci a pravidelnou komplexní správu IT technologií.

Chcete-li patřit mezi firmy, jež mají informační technologie pod kontrolou, kontaktujte nás, rádi vám zpracujeme nezávislý vstupní audit IT.

Poznejte své firemní IT

Vstupní audit je proces, jenž zpravidla trvá několik hodin a je nutné jej realizovat před zahájením dlouhodobé spolupráce (navazuje na službu správa IT), případně tehdy, je-li potřeba zkontrolovat stav ICT nebo práci a služby správce IT.

Díky vstupnímu auditu zjistíme, v jakém stavu se nacházejí vaše informační technologie a s jakými problémy se potýkají.

  • Detailně zdokumentujeme stav IT,
  • odhalíme slabiny v zabezpečení firemních dat,
  • zaměříme se na evidenci, správu a efektivitu využívání IT,
  • doporučíme a navrhneme plán investic rozvoje IT
  • zkontrolujeme kvalitu odváděné práce stávajícího správce IT,
  • a navrhneme řešení, jak nedostatky odstranit.

Výstupem šetření je dokument, který popisuje strukturu a jednotlivé prvky informačních technologií a klíčové problémy spojené s IT. Všechna zjištění odborně ohodnotíme podle závažnosti problému a navrhneme efektivní řešení, jež povede k odstranění nedostatku a uvedení do optimálního stavu.

Výsledky auditu vám umožní detailně poznat využívané firemní informační technologie a zajistit rychlou nápravu problémů, případně naplánovat další rozvoj IT a nastavit procesy správy informačních technologií.

Pro koho je audit vhodný

Pro malé, střední i velké firmy, které využívají informační a komunikační technologie při své práci nebo v rámci firemních procesů. Stačí, abyste ve firmě využívali počítačovou síť o několika prvcích, a už v tomto případě je nutné řešit její zabezpečení, případně komplexní správu.

Výstupy auditu IT využijete i tehdy, máte-li pochyby o práci a službách stávajícího správce IT. Nezávislý audit vám poskytne objektivní pohled na stav informačních technologií a kvalitu odváděné práce ze strany správce IT.

Cena

Pokud s námi chcete dlouhodobě spolupracovat, vstupní audit je klíčem k efektivní spolupráci. Pro klienty, s nimiž se dohodneme na dlouhodobé spolupráci, jej realizujeme zdarma.

V případě, že potřebujete provést nezávislý audit IT a zjistit, v jakém stavu se vaše informační technologie nacházejí, výsledná cena je závislá na velikosti firmy a rozsahu hardwarového a softwarového zázemí. Zpravidla se pak cena pohybuje v rozmezí 
5 – 20 tis. Kč bez DPH.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)