Komplexní IT služby

Poskytujeme komplexní služby při správě vaší sítě. Od návrhu a tvorby bezdrátové sítě, přes správu techniky až po outsourcing IT. Veškerá obsluha IT od jednoho dodavatele vám tak ušetří spoustu času, nákladů a stresu.

Dokonalé propojení nejmodernějších technologií

Jednoduchá obsluha, minimální náklady a maximální funkčnost. Zákaznický servis, který reaguje na požadavky okamžitě, ví, kde problém hledat a jak jej odstranit. IT expert, který zná vaši firmu a navrhne optimální řešení. Takhle pracuje Quadronet. Svým zákazníkům nabízíme řešení na míru, od jednoduché správy IT až po komplexní služby správy sítí, outsourcingu IT a cloud computingu. Rádi vám připravíme webové stránky propojené s redakčním systémem a internetovými aplikacemi přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Cloudová řešení

Cloudová řešení

Využijte výhod cloudových řešení. Snížení nákladů na hardware i software, pružný výkon výpočetní techniky podle aktuální potřeby, větší zabezpečení dat, přístup odkudkoliv na světě, vyšší efektivita práce.

Outsourcing IT a komplexní správa IT

Pokud chcete řešit své IT více koncepčně, nabízíme vám na základě smluvního vztahu komplexní podporu IT (outsourcing IT) ve všech výše zmíněných oblastech. Tímto druhem spolupráce zajistíte pro svou firmu nadstandardní péči v oblasti správy IT.

Správa počítačových sítí

Spolehlivá počítačová síť je jedním ze základních předpokladů stabilní a fungující společnosti. Nedostatečná kapacita, nefungující připojení k internetu nebo serverová nestabilita, stejně jako neoprávněné přístupy a editace dat jsou častým problémem narušujícím plynulost pracovního procesu. Správ...

Návrh a realizace PC sítí

Na základě potřeb a požadavků vaší společnosti vytvoříme návrh počítačové sítě na míru. Následně zajistíme její výstavbu. Stávající síť zrevidujeme, upravíme a případně rozšíříme.

Bezdrátové sítě

Realizujeme pokrytí objektů bezdrátovou sítí WiFi. Bezdrátově pokryjeme vaše firemní prostory s využitím konfigurovatelné a škálovatelné platformy MikroTik.

Odborné konzultace

Správa počítačových sítí je velmi specifický obor, který vyžaduje odborný přístup. Řešíte-li návrh nebo správu IT, obraťte se na profesionály, kteří umí nalézt optimální řešení pro bezproblémový chod vaší počítačové sítě.

Ostatní služby

Ostatní služby

Tvoříme webové stránky a e-shopy na míru. Poskytujeme moderní řešení obsahující naprogramování webu i optimalizaci stránek pro vyhledávače a konzultace okolo volby nejvhodnějších marketingových kanálů.      

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)