Správa počítačových sítí

Spolehlivá počítačová síť je jedním ze základních předpokladů stabilní a fungující společnosti. Nedostatečná kapacita, nefungující připojení k internetu nebo serverová nestabilita, stejně jako neoprávněné přístupy a editace dat jsou častým problémem narušujícím plynulost pracovního procesu. Správa počítačové sítě odborníky znamená vyřešení všech těchto problémů.

Správa sítě ve spolupráci s profesionály

Dohlédneme na bezproblémový chod vaší počítačové sítě, nakonfigurujeme jednotlivé síťové prvky, dále implementujeme a nastavíme nejnovější služby a technologie. Firmám poskytujeme plnou IT podporu, spočívající v kompletní správě počítačových sítí, včetně odborných konzultací.

Předcházejte vzniků problémů

Komplexní správa počítačových sítí je předpokladem pro správné a stabilní fungování firemních systémů. Skládá se z řady dílčích úkonů, kterými pověřený správce sítě velmi účinně předchází vzniku neočekávaných problémů a rizik, které mohou negativním způsobem ovlivnit a narušit chod procesů uvnitř firmy.

V této oblasti proto nabízíme jednorázové úkony spojené s úpravou počítačové sítě a řešením dílčích problémů nebo služby zahrnující komplexní správu počítačové sítě, které vedou k zajištění stabilního chodu firemní počítačové sítě.

Maximalizujte výkon své počítačové sítě

Spolupracujte s námi a my vám navrhneme optimální řešení a nastavení počítačové sítě a softwarového vybavení! Kromě správy vaší sítě na nás můžete převést i veškerou starost o výpočetní techniku - outsourcing IT je dalším odvětvím, kterému se dlouhodobě věnujeme. Klademe důraz na efektivní řešení počítačové sítě, maximalizaci přidané hodnoty v podobě asistenčních služeb a poradenství a zachování rozumné výše nákladů.

Správa počítačových sítí - konkrétní aktivty

Správa sítí je komplexním procesem, během kterého nejprve zanalyzujeme stávající řešení, vyslechneme vaše požadavky a následně s ohledem na rozpočet navrhneme a zrealizujeme novou počítačovou síť.

Jaké kroky realizujeme

Výběr internetového připojení (tj. výběr poskytovatele a typu připojení, potřebná nastavení a testy, samozřejmostí je realizace bazdrátového wifi připojení)

  • Zabezpečení počítačové sítě před neoprávněnými přístupy zvenčí (tj. instalace firewall apod.)
  • Zabezpečení uživatelských stanic (výběr a instalace antivirového softwaru, firewall atd.),
  • Výběr a instalace vhodného síťového operačního systému
  • Instalace a údržba aplikačních serverů
  • Připojení klientských PC stanic do počítačové sítě
  • Instalace a údržba softwarového vybavení na klientských PC stanicích
  • Nastavení přístupových práv do počítačové sítě a k datům zákazníka
  • Evidence hardwarového a softwarového vybavení
  • Asistence uživatelům při běžném používání výpočetní techniky
  • A další

Správa počítačových sítí není věda. Spolupracujte s námi a my vás o tom přesvědčíme. Stačí nás nezávazně kontaktovat!

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)