Popularita Office 365 nutní Microsoft k inovacím

Společnost Microsoft nově nabízí pro Office 365 nové tarify šité na míru jednočlenné domácnosti, nebo domácnosti s jedním počítačem. Umožňuje tak větší optimalizaci nákladů a očekává ještě vyšší počet předplatitelů.

Levnější Office 365 Personal

Hojně využívaná verze Office 365 Home Premium pro domácnosti spatřila světlo světa již před rokem. Zahrnuje rozšíření licence na 5 počítačů PC nebo Mac, k tomu na 5 tabletů. Vzhledem k tomu, že většina domácností lidí, na které svými produkty Microsoft cílí, skutečně vlastní větší počet počítačů, tabletů a smartfonů, je nastavení počtu zařízení logické a dostatečné. V souvislosti se změnami během jara 2014 se u této služby mění název na Office 365 Home.

Vstřícným krokem vůči singles, tedy lidem žijícím v jednočlenné domácnosti, je nyní zavedení verze Office 365 Personal, která zahrnuje licenci pro jeden počítač a jeden tablet. Balíček zahrnuje i bonus 20 GB na cloudovém úložišti OneDrive (dříve SkyDrive) a 60 volných minut měsíčně na volání přes Skype. Cena by měla být 6,99 USD za měsíc, ročně potom 69,99 USD, obě ceny bez daně.

Nezapomeňte, že Home a Personal jsou nekomerční licence

Jakkoliv jsou verze Home a Personal šité na míru a cenově výhodné, je potřeba mít na paměti, že se jedná o licence pro nekomerční využití. Alternativou pro malé firmy a podnikatele js Office 365 Small Business Premium, kde se předplatné dá zakoupit pro jednotlivé uživatele. Ceny potom odpovídají 9,99 USD na měsíc a 99,99 USD na rok.

Pod čarou – měsíc zdarma

Jako poznámku na závěr si dovolujeme připomenout, že všechny tarify Office 365 lze po omezenou dobu vyzkoušet zdarma.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)