Personalizované rozhraní Office 365

Individualita je přínosná a vítaná u jednotlivců, nezaměnitelný brand potom u velkých firem. Zatímco jednotlivci uvítají jakoukoliv možnost se odlišit, společnosti všechny nástroje, které je odliší od konkurence a zlepší jejich komunikaci se zákazníky. Office 365 nyní umožňuje personalizovat prostředí s použitím šablon.

Personalizace prostředí Office 365 probíhá na dvou úrovních. S administrátorským přístupem do Office 365 můžete volitelné šablony vytvářet a dát tak nezaměnitelný vzhled aplikaci pro své zaměstnance i pro klienty, kterým třeba aplikaci prodáváte. Jako uživatel potom máte možnost výběru z více šablon, které jsou pro vaše prostřední Office 365 vyrobené.

Individuální design je samozřejmě skvělý, ale na jednu novinku by toho bylo málo. V jednom balíčku s designovými změnami tak dostanete i výrazně zlepšené horní menu, které poskytuje lepší přístup k více funkcím Office 365 a přehlednější notifikace pro lepší přístup k mailů, připomínkám a dalším.

Vylepšete svůj brand vytvořením vlastních šablon

Cílem vytváření povědomí o vlastní značce je vytvoření pozitivní asociace s vaší organizací a komfortního vztahu s vašimi uživateli. Konzistentní a pravidelně se opakující firemní grafika posiluje povědomí klienta o nabízené značce. Možností upravit si prostředí Office 365 pro vlastní zaměstnance a pro firemní klienty cloudové služby se možnost budování vlastního brandu výrazně zjednodušila.

Rozhraní Office 365 nyní může obsahovat vaše logo s možností prokliku na firemní stránky, vlastní firemní barvy horního menu a navigace, dokonce i logo Office 365 může odpovídat zvoleným firemním barvám.

Zvolte si šablonu z 22 nebo více možností

Jako uživatel potom máte na výběr z 22 předdefinovaných šablon a dalších, pokud je váš administrátor vytvoří. Šablony upravují barvu horního menu a navigačních prvků a umožňují vložení obrázku do pozadí. Spolu s barvami menu se opět mění i barva loga Office 365.

Vylepšené horní menu aplikace

Redesignem horního menu Office 365 bylo dosaženo jednotnosti napříč všemi službami aplikace. Jednou ze změn, které uvítáte na prvním místě, je dynamická změna rozměrů horní navigace v závislosti na změně velikosti okna. V minulosti měla horní navigace Office 365 šest odkazů bez ohledu na to, kolik místa bylo momentálně k dispozici. Nyní pokud je okno aplikace dostatečně velké, menu zobrazuje všechny dostupné funkce. S jeho zmenšováním se jejich počet snižuje a funkce se přesouvají do dropdown menu.

Vzhledem ke sjednocování vzhledu aplikace napříč různými zařízeními, došlo i ke zvětšení hlavního menu z důvodu použití na dotykových displejích. Třešničkou na dortu je potom možnost zobrazit v pravém horním rohu fotku uživatele místo jeho jména.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)