Orientujte se v novinkách Office 365

Firma Microsoft produkuje nekonečnou řadu novinek, nových funkcí a produktů do rodiny Office 365. Aktualizace služeb jsou nasazovány postupně podle jednotlivých plánů předplatného, stáří Office 365 organizace a příslušného datového centra, kde je organizace hostována. Dnes si představíme oficiální stránku Office 365 Roadmap, možnost požádat o přednostní aktualizaci na nejnovější verze a dokonce možnost zapsat se pro beta testování.

Office 365 Roadmap – všechny informace na jednom místě

 Časový plán nasazení novinek a prakticky vyčerpávající informace ke každé z nich najdete na přehledně strukturované stránce Office 365 Roadmap. Přehled je rozdělen do čtyř kategorií podle fáze implementace – již dostupné plné verze, aktuálně nasazované verze, funkce ve vývoji a zrušené.

 

Office 365 Roadmap
 

Řekněte si o first release

Nové verze a služby se k jednotlivým uživatelům Office 365 dostávají podle časového harmonogramu nastíněného výše, tedy podle stáří Office 365, plánu předplatného a podle umístění datového centra, kde je vaše cloudová služba hostovaná. Pokud máte chuť toto pořadí tak trochu předběhnout a dostávat všechny novinky mezi prvními, je tu možnost registrovat se pro First release přímo v adminu služby.
 
Office 365 Admin center
 

Registrací do First Release nijak neohrozíte své další podnikání, neboť se jedná ve všech případech o otestované release v ostré verzi, nikoliv beta verze k testování. I k odběru beta verzí se nicméně můžete registrovat.

Testujte beta verze funkcí Office 365

Možnost přispět svojí troškou k vývoji nových funkcí a aplikací umožňuje odběr beta verzí, ke kterému se můžete registrovat na následující adrese: http://prereleaseprograms-public.sharepoint.com/. Na své si přijdou dobrovolníci z řad jednotlivců, domácích uživatelů i firem. A lákadla nejsou malá. Nejen že si zainteresovaní jedinci prohlédnou programy v předprodukčních verzích (Pre-Release Programs), ale svým testováním mohou přispět k jejich finální podobě a natrvalo se tak zapsat do historie jednotlivých aplikací. Nabídka beta verzí se přitom neomezuje jen na klasický rozsah kancelářského balíku Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Visio, Project, Access, Publisher a Outlook, ale týká se i serverových produktů, jako jsou SharePoint, Exchange a především celých cloudových služeb Office 365.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)