Odborné konzultace

Správa počítačových sítí je velmi specifický obor, který vyžaduje odborný přístup. Řešíte-li návrh nebo správu IT, obraťte se na profesionály, kteří umí nalézt optimální řešení pro bezproblémový chod vaší počítačové sítě.

Konzultujte s námi své záměry

Osobní konzultace, případně emailová komunikace s našimi IT experty, vyřeší vaše pochyby o nejlepším přístupu ke správě sítí. Na základě poptávky vám přidělíme konzultanta, který vám bude plně k dispozici pro řešení problémů s počítačovými sítěmi od návrhu, přes realizaci, až po průběžnou správu. Poradíme vám jak se softwarovými, tak i hardwarovými komponenty, aby byla maximalizována výsledná efektivita IT sítě.

Nezůstávejte pozadu a udržujte krok s moderní dobou, stabilní přísun informací zvyšuje vaši konkurenceschopnost. Konzultace s odborníkem na téma správa počítačových sítí poskytují potřebné podklady pro efektivní řízení v této oblasti.

  • Zjistíte vše o nejnovějších trendech ve světě informačních technologií.
  • Obdržíte řadu IT doporučení, která vaši firmu nasměrují správným směrem.
  • Budete mít přehled o celkové efektivitě vaší počítačové sítě.
  • Dostanete klíčové podklady potřebné k rozhodování o investicích do IT.
  • Získáte veškeré informace o bezpečnosti vaší počítačové sítě.

Potřebujete odborné konzultace?

Tápete v řešení vaší firemní IT sítě? Nejste si jisti efektivitou předkládaného řešení nebo snad uvažujete o investici do IT, která představuje nezanedbatelný podnikový výdaj? Pak jsou odborné konzultace správy počítačových sítí určeny právě vám. Jako firemní zákazníci také jistě oceníte možnost zhodnocení kvality poskytovaných IT služeb vašim stávajícím dodavatelem.

Výstupy konzultací jsou ústní, mohou však mít i písemnou formu v podobě komplexní závěrečné zprávy. Máte-li zájem, rádi vám poskytneme cenovou kalkulaci na aktivity, řešené v rámci konzultací. Pak už zůstane zcela na vás, zdali bude naše spolupráce v rámci outsourcingu IT pokračovat.

Cena konzultací

Cenu za odborné konzultace účtujeme hodinově. Jsou-li však konzultace součástí námi realizovaného projektu, získáte od nás slevu, stanovenou již při podpisu smlouvy. Kontaktujte naše IT odborníky a dejte zapomenout starostem s počítačovou sítí jednou pro vždy.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)