MS Office 365

Microsoft Office 365 je pokročilým cloud řešením, které v sobě integruje užitečné MS produkty pro komunikaci a spolupráci s nejnovější verzí kancelářských aplikací Office - Word, Excel a další.

Pro koho je Office 365

Cloud computing využívající Office 365 je vhodným řešením IT pro veškeré organizace bez rozdílu na velikosti a ekonomické činnosti. Cloud dokáže vygenerovat úsporu i ve veřejné správě na státní nebo místní úrovni.

Rozhraní Office 365 poskytuje cloudové služby i pro vzdělávací instituce. Řešení přitom vnímá specifické požadavky škol, jako je zajištění ochrany dětí a hromadné rozesílání zpráv.

Z čeho se Office 365 skládá?

MS Office 365 obsahuje hned několik velmi užitečných nástrojů pro vaše podnikání.

Microsoft Exchange online

Hostovaná verze výkonného e-mailového serveru, umožňující plnohodnotnou práci s vaší poštou. Řešení též poskytuje propracované funkce pro týmovou spolupráci. Nástroj obsahuje kalendář, databázi kontaktů a úkoly. Většina funkcí dostupná v propracovaném klientu MS Outlook je nyní dostupná i ve webové rozhraní Outlook Web Access. Nezapomíná se ani na antivirovou  a antispamovou ochranu.

Microsoft Lync Online

Nástroj vám usnadní komunikaci s ostatními pracovníky ve firmě i mimo ni. Microsoft Lync Online podporuje audio a video konference a rychlou textovou komunikaci. Dále obsahuje správu kontaktů, evidenci aktuální dostupnosti uživatelů a možnost sdílení pracovní plochy.

Microsoft Sharepoint

Robustní systém pro tvorbu intranetových portálu s bohatou funkcionalitou. Umožňuje rychlou a snadnou tvorbu libovolných seznamů, diskuzí a vývěsek. Lze použít i jako nástroj pro sledování a správu toku dokumentů ve firmě (document management system). Ideální jako ústřední komunikační bod a pracovní nástroj pro týmovou spolupráci či management projektů.

Microsoft Office Professional Plus

Office 365 obsahuje aktuální verzi sady nástrojů Microsoft Office Professional Plus. Ty nabízejí plnohodnotnou podporu pro optimální práci týmu, včetně možnosti práce více zaměstnanců na jednom dokumentu současně. Díky službě Office Web Apps můžete se svými a všemi sdílenými dokumenty pracovat pouze s pomocí webového prohlížeče, bez nutnosti fyzické přítomnosti vašeho PC nebo sítě.

Součástí Cloudového řešení MS Office 365 je prostor na tvorbu webového portálu včetně pokročilých nástrojů a šablon pro vývoj webu.

 

Hlavní výhody

Cloudové řešení Microsoft Office 365 přináší výhody firmám i úřadům. Zároveň garantuje 99,9 % bezpečnost a dostupnost sdílených dat. Mezi hlavní výhody patří:

  • 25 GB poštovní schránky
  • Nepřetržitá IT podpora skrze telefon, web a e-mail
  • Dostupnost nejnovějších verzí sady Office Professional Plus
  • Týmové weby ke sdílení a podpora multimediální komunikace
  • Cena 3,3  - 19 € za uživatele/měsíčně a možnost 30denního testování zdarma

Díky Cloud implementaci zvýšíte efektivitu pracovního procesu a snížíte celkové náklady na informační technologie.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)