Odborné konzultace

Základem moderní firemní prezentace jsou internetové stránky s atraktivním vizuálním stylem a funkční webové projekty nebo interní aplikace. Bez nich totiž máte jen malou šanci na úspěch. Mnoho firem však zapomíná na základní funkcionalitu stránek pro vlastní i uživatelské účely.

Mějte své webové projekty pod kontrolou. Nabízíme vám profesionální konzultace, které firmám pomáhají zvyšovat softwarovou efektivitu, a tím pádem snižovat její finanční náročnost.

Cenné rady profesionálů

Odborné konzultace vám pomohou při návrhu webových stránek nebo e-shopu. Nalezneme pro vás optimální řešení redakčního systému, který je úplným základem pro správu webu nebo vám poradíme s vývojem i provozem internetových nebo intranetových aplikací.

Náš softwarový specialista zajistí, abyste na základě konzultací byli schopni vyhodnotit, zdali je vaše stávající nebo zamýšlené SW řešení správné.

  • Budete moci zvýšit efektivitu využití stávajícího softwaru.
  • Získáte plán na směřování softwarových nákupů a vývoje.
  • Zlepšíte celkovou kontrolu nad SW náklady souvisejícími s licencemi a vývojem.
  • Dostanete nezávislý názor odborníků na kvalitu a funkčnost vaší webové prezentace.
  • Zjistíte, jestli náhodou neinvestujete do softwaru, který je nevhodný nebo předražený.

Jako výstup společných konzultací od nás dostanete slovní nebo písemná doporučení formou závěrečné zprávy. V případě vašeho zájmu rádi zpracujeme nabídku na navržené úpravy v závěrečné zprávě nebo úpravy vycházející z konzultací.

Pro koho jsou SW konzultace určeny?

Hledáte to nejlepší řešení pro vaši firmu v otázce webové prezentace, e-shopu, volby redakčního systému nebo internetových aplikací či investic do softwaru? Pak jsou naše odborné konzultace určeny právě vám. Kromě toho nabízíme i nezávislé poradenství v otázkách stávajícího softwarového řešení třetí stranou, díky kterému si ověříte, zdali za své peníze nedostáváte špatně odvedenou práci nebo například služby spadající pod outsourcing IT.

Cena konzultací

Za poskytnutí odborných konzultací účtujeme hodinovou sazbu, jejíž výše se odvíjí od vašich konkrétních požadavků. V případě, že jsou poptávané konzultace součástí projektu, který společně realizujeme, jejich cena je samozřejmě nižší a zanesena ve smlouvě.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)