Detailní informace o předplatném Office 365 pro Mac a iPad

Od února 2014 mají majitelé iPadu po letech čekání možnost používat na svých zařízeních Office. Má to ale háček – podmínkou pro stažení Office for iPad je předplatné pro Office 365. Stejným způsobem potom nově můžete získat i Office for Mac.

Dvě možnosti, jak získat Office for Mac

Pokud nechcete dnes v prostředí, kde nástroje Office dominují, zůstat se svým Mac v izolaci, máte možnost zakoupit sadu Office 2011 for Mac ve verzi Home & Student za zhruba 129€.

Druhou možností, jak získat pro Mac legální desktopové Office a k nim i pár bonusů, je předplatit si cloudovou verzi Office 365, nyní v ceně 99€ na rok. Získáte tak možnost nejen zdarma instalovat Office na pěti PC nebo Mac a k tomu na pěti tabletech.

Jediná cesta Office for iPad

Aplikace Office for iPad je přizpůsobena dotykovému displeji a podle oficiálních zdrojů by měla poskytovat při práci komfort plně srovnatelný s desktopovou verzí pro PC. K jejímu stažení ale potřebujete předplatné pro Office 365 a jiná možnost momentálně není. Více se dočtete například na oficiálním blogu Office.

Office 365 a práva k nejaktuálnějším desktopovým verzím

V současné době s předplatným pro Office 365 získáte možnost na Mac instalovat Office 2011, což je dosud nejmodernější verze. Tu si ovšem můžete koupit i bez předplatného pro cloudové Office, dokonce s neomezenou platností. Nákupem klasické sady Office ovšem nedostanete nic navíc. U cloudové verze Office 365 získáváte automaticky licenci na všechny novější verze, pro tento rok je například hlášeno uvedení Office 2014 for Mac.

Pro iPad existují i verze zdarma

Pokud se na svém iPadu smíříte pouze se čtením, aplikace Word, Excel a PowerPoint můžete stáhnout i zdarma. To je určitě zajímavá možnost, jak si dopředu nezávazně vyzkoušet práci s nástroji Office, zejména pak jak menší displej zobrazí původní formáty souborů z jiných počítačů.

Vzhledem k tomu, že cloudové Office 365 nabízí i 30 denní trial verzi, můžete po tuto dobu získat zdarma i plnou verzi Office for iPad. Opět platí, že získáním této licence máte po omezenou dobu možnost využívat nástroje Office i na dalších zařízeních.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)