Analýza migrace na Office 365

Nevíte, zdali se vám přechod na cloud vyplatí? K zodpovědnému rozhodování vám poskytneme relevantní podkladové informace. Na jejich základě zjistíte, jakým způsobem bude transformace interně řešených informačních technologií probíhat. Zpracujeme vám také detailní Analýzu migrace na Office 365. Rozhodněte na jejím základě o přechodu z inhouse řešení na cloud.

Proces analýzy migrace na cloud

Jde o krátkodobý proces, během kterého zanalyzujeme vaše stávající IT řešení a vyhodnotíme veškeré možnosti migrace na cloud. Celý rozbor představuje ucelený proces, rozdělený do několika kroků.

1.   Prvotní konzultace

Vše začíná velmi důležitou prvotní konzultací, na které se od nás dozvíte vše o možnostech cloudového řešení, jeho výhodách a nevýhodách.

2.   Analýza stávajícího stavu

V druhém kroku zanalyzujeme stávající způsob vašeho řešení informačních technologií a identifikujeme ty části IT, které se vyplatí převést do cloudu.

3.   Způsob stávajícího používání

Naše další aktivity se zaměří na pochopení toho, jak své informační technologie používáte a zdali jde o vhodný způsob pro cloud.

4.   Vytvoření nabídky

Na základě všech dostupných informací pro vás vytvoříme individuální nabídku migrace na cloudové řešení Office 365.

5.   Stanovení harmonogramu

Proces přechodu na cloud zahrnuje zálohování a spouštění, včetně následného testování. Ke všem těmto milníkům stanovíme fixované termíny, které zaneseme do harmonogramu prací.

Studie proveditelnosti

Výsledkem procesu analýzy migrace je kompletní dokument  - studie proveditelnosti. Ta obsahuje detailní informace o možnostech přechodu vašeho inhouse řešení na cloud. Díky studii přesně zjistíte, zdali a jakým způsobem přesunout jednotlivé oblasti firemních informačních technologií.

Cloudové řešení - Office 365

V analýze samostatně řešíme:

  • Emaily a optimalizaci mailového klienta
  • Groupwarové řešení a jejich synchronizaci (kalendáře, poznámky, úkoly atp.),
  • Volbu úložiště,
  • Aplikační servery a databáze.

Cena a termín dodání

Analýzu migrace na cloudové řešení, společně se studií proveditelnosti vám nabízíme zcela zdarma. Nenašli jsme totiž jediný důvod, proč byste za tyto informace měli platit.

Vstupní konzultace u menších firem do 30 zaměstnanců zaberou našim expertům přibližně půl dne. V případě větších společností se čas potřebný na sběr dat prodlužuje v závislosti na složitosti stávajícího řešení. Finální nabídku od nás dostanete předloženou do 2 týdnů.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

 

Můžete nás kontaktovat i na tel. +420 736 675 962

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)